SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Pejton
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
164791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Pejton ne katin e 4 dhe ka kete renditje: Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, Banjo, Ballkon.

044 240 230, 049 409 406(viber)
Informata rreth publikuesit
IMPERIAL
Prishtinë
044240230
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »