SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoi Banesen me Qira 250 Euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
164808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoi Banesen me Qira ne Aktash ka kete Renditje 1 Dhome te gjumit Sallon Kuzhine si dhe Banjo Qmimi 250 Euro nr 045-951-477

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gela
Prishtinë
045951477
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »