SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Ulpiane
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
164827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane,banesa ka 40 m2 dhe posedon:
-dhome gjumi,
-sallon me kuzhine,
-banjo,
-ballkon.
Banesa lirohet ne fund te muajit korrik.

Nr.kontaktues: 049 70 71 49
Viber: 049 70 71 49
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »