SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesen me qira 85m2 te parku i qytetit ! Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
164834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa bukur e mobiluar tek parku me siperfaqe 85m2 e cila ka kete renditje:2 dhoma gjumi,dhome dite,kuzhine me tryezari,banjo dhe ballkon.Ka pamje kah parku i qytetit,me qasje jug-lindore,mobilim shume modern.
Çmimi me marrveshje.
Informata:049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »