SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Arberia/Dragodan
Çmimi :
€56,100.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
164842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen "Arberia/Dragodan" , banesa eshte ne katin e trete, me siperfaqe prej 64m2, ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhine
-nje dhome gjumi
-banjo dhe
-ballkon.
Cmimi eshte 56.100 euro me mobilje.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »