SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 40m2 te muhaxheret !Delta
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
164845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne lagjjen e "Muhaxhereve"ne rrugen "Lordi Bajron"ofrohet me qira banesa e tipit garsoniere me madhesi 40m2 e cila posedon nje dhome,kuzhine,banjo dhe ballkon. Banesa eshte ne gjendje te mire me planifikim ideal te hapsirave te brendshme.E pajisur me te gjitha pajisjet elektronike,çmimi 200 euro. Kontakti:049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »