SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Dardani per Afat te Shkurt
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
164846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet perball Pro Kredit Bankes.Posedon 72m2 dhe eshte tersisht e renovuar.Ka sallon,kuzhine ndares,dhome gjumi,koridor,banjo,ballkan.Gjithashtu ka pamje te mrekullushme ne bulevardin Bill Kllinton.Banesa posedon edhe lift.Qiraja mujore eshte 300 euro.Banes ipet edhe per kohe te lire per pushime te mergimtarve

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »