SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 1+1 shumë MODERNE - Aktash
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
164847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Banesë 1+1 shumë MODERNE e sapo mobiluar dhe pabanuar më parë në Qendër të Prishtinës në lagjen Aktash.

57m²│1 Dhomë gjumi│Mobiluar│Kati 12

Banesa ndodhet në kuadër të kompleksit më të ri të Konak Construction, mobiluar me shumë shije, objekt shumë cilësor, posedon 2 ashensorë për nevoja të banorëve, ka qasje shumë mirë dhe lidhje të shpejtë me qytetin, ka oxhak dhe orientimin JUG.

Përfshin 57m² dhe përbëhet nga 1 Sallon me Kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, 1 Banjo dhe 1 Ballkon.

Objekti veçohet me arkitekturë shumë të mirë, izolim akustik dhe termik, ndriqim natyral në shkallë, parking rrugor dhe nëntokësor, ujë 24h dhe siguri përmes rojes fizike dhe vëzhgimit 24h nga kamerat.

Lokacioni:
goo.gl/maps/nSrjixBcC3r 

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »