SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoi Banesen me Qira 250 Euro .
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
164863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoi Banesen me Qira ne Ulpiane Mbrapa Aleances , ka kete Renditje 2 Dhome te gjumit ,Sallon , Kuzhine si dhe Banjo Qmimi 250 Euro . Nr 045-951-477

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gela
Prishtinë
045951477
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »