SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LËSHOJ LOKALIN ME QERA DY MINUTA NGA KOMUNA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
164871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LOKALI POSEDON 30M2, ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE, (MUNDËSI RENOVIMI) DHE GJENDET NE RRUGEN "ÇAJUPI" NË PRISHTINË
Informata rreth publikuesit
rexhep
Prishtinë
044234822
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »