SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 112m² ne katin e 7 ne lagjen e Spitalit
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:48
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 4 dhomshe 112m² kati i 7-te ne lagjen e Spitalit, afer shkolles fillore Pavaresia ndertim i Vellezerve Asllani. Ofron kushte shume te mira jetese, hapesira te organizuara mire dhe pamje fantastike nga terasa, uje dhe rryme 24 ore, lifti modern, garazha dhe parkingje te mjaftueshme, gjelbrim dhe kendi i lojrave per femije. Me dokumentacion te rregullt. Banesa ka kete perberje;
- salloni, kuzhina me trapezari
- 3 dhoma te fjetjes njera dhome eshte me banjo
- 2 banjo
- shpajz
- koridori
- ballkon
Qmimi eshte 750 euro per m² qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »