SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pent'Haus ne Prishtine
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
166 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
164879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
166m2 |130m2 Teras | 3 dhoma te gjumit | 2 banjo | depo

Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 9-të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen Mati 1 ndërtim shumë cilësor, salloni me pamje te hapur dhe me dritare deri ne fund duke mundësuar depërtim maksimal të rrezeve të diellit, me sistem të ngrohjes me rrymë ne dysheme.
Përfshin 130m² sipërfaqe terase dhe 166m² sipërfaqe banimi e shpërndarë në Sallon me Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, Koridor, Banjo dhe WC dhe Depo
Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »