SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROHET ME QIRA BANESA PREJ 45M2 NE RRUGEN KRYESORE ULPIAN
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:24
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa prej 45m2 në qendër të Prishtinës në lagjen Ulpiana në rrugën kryesore te AAK-ja në Prishtinë.
Banesa është e renovuar dhe e mobiluar në tërësi, posedon TV, rrjetin kabllor digital-internet, parking etj.
Preferohet për familjar
Cmimi 250e
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »