SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET shtëpija me sip380m2 afer rruges B (BREGU I DIELLIT)
Çmimi :
€225,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
380 m²
ID e produktit :
164891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET shtëpia me siperfaqe 380m2 në BREGUN E DIELLIT mbrapa ROYAL PLAZA.. ◼Shtëpia ka gjithsej 3 kate/5dhoma të fjetjes,2 kuzhina të mëdha,3banjo,4terasa/2depo/si dhe hapsir nën kulm ku mund të shfrytzohet per banim ka hapsire 2.70 ari.. ◼Shtëpia ka një pozitë mjaft te mirë,ka qasje në dy rrug.në rrugen B dhe rrugën ENVER MALOKU.. ◼Kati i pare i shtëpis mund të shfrytzohet edhe per veprimtari të ndryshme si per depo/lokal.per kafiteri/ordinamc etj....Qmimi 225000€ DISKUTOHET 📞+37745653447 alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »