SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat në Fushë Kosovë
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:28
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
164895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat në Fushë Kosovë duke filluar nga 84m2 , 88m2 dhe 92m2 .

Banesat ne katin e I shiten me qmim prej 500 € per m2
dhe ne katin e II 490 € per m2

Ndertesa eshte ne perfundim e siper.

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »