SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera Mati 1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera Mati 1

Komplexi royal, B. III, Hy. I.

Banesa posedon

2 dhoma gjumi
2 banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Garazhd
Nxemje qendrore
Klim
Nxemje nga termokos
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit.

Çmimi: 400 € + 50 garazhda

Tel : 045478477/049607733
Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »