SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa luksoze me qira 310m2 te mati 1 ! Delta
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Madhësia :
310 m²
ID e produktit :
164900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apo leshohet me qera banesa super luksoze me salon me kamin, kuzhina e madhe me frigo automat dhe super e pajisur, veranda me skare, terasa me kuzhine verore, 4 dh. Femijve me banjo dhe ballkon, dh. E prinderve me garderobe amerikane dhe banjo me kade dhe ballkon. Per me shum informata kontaktoni.
049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »