SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne lagjen Blloku I (Prishtine)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
164903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 75m2 me kete ndarje, 1 Kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 ballkon, koridor dhe podrum.
Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Per me shume info thirr ne: 044 316 021
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044316021
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »