SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:30
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia ka gjithsej 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 ARI tokë.
Shtëpia është në pjesën e re të Lagjes NIC.
Shtëpia ofron mundësin e rritjes së kuadratures edhe 78m2 në nënkulëm ku mund të nxirren deri në tri njësi me një cmim shtesë prej 15,000 euro.
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati përdhesë:
|1 Sallon
|1 Kuzhinë (me dhomë të veçantë buke)
|1 Banjo
|1 Teracë
|1 Garazhë
Kati i I-rë:
|3 Dhoma gjumi
|2 Banjo (një banjo në dhomë gjumi)
|2 Ballkona
Shtëpia ka: Ngrohjen qëndrore ( me mundësi zgjedhje Pelet, Dru apo Rrymë ), Kaminin me dru, Bunar, si dhe një oborr mjaft mirë të rregulluar dhe mirë të shfrytëzuar. Me këtë cmim shtëpia dorëzohet me sistemin “celsa në dorë”

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate
038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »