SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Ka filluar shitjen e BANESAVE në Vendin Turistik në BANJË të PEJËS me super qmime
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
164907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP
Ka filluar shitjen e BANESAVE në Vendin Turistik në BANJË të PEJËS me super qmime
Banesat jon aferë Hotel ONIX
Banesat ndodhen ne poziten me te bukur te banjes me pamje shum aktraktive e shum piktureske .
Banesat kan afer shkollen fillore trepqa vetem 2 min
Banesa ka afer qerdhen për femi vetem 3 min
Banesat kan afer Ambullanten familjare vetem 2 min
Banesat kan afer parkun e qytetzes vetem 1 min
Banesat kan afer qendren e ujt burimir termal ujin e nxetë vetem
3 min
Banesat kan afer qendren vetem
2 minuta
Banesat kan afer ,Dyqanet , marketet , restoranet te gjitha kushetet elemtatere qe nevojiten nje personi jonë afer po thujse kapur per objekt banesorë.
Objekti banesor eshtë ndertim e siper po thujse i perfunduar dhe disa detale te vogla dhe perfundonë ne tersi .
Renditja e banesave eshtë ne ket menyr
Kati i par
Banesa 3 dhomëshe 102 m2
3 Dhom të gjumit
1 sallon me kuzhinë
1 shpajzë
1 Banjo
2 ballkona (teras)
Koridor
Mundesi blerje dhe garazhden nën toksore me qmimë te volitshem.

Kati .I.II.III.IV.
102 m2 më tri dhoma gjumi .
88. m2 më dy dhoma gjumi.
87. m2 më dy dhoma gjumi.
60. m2 më një dhomë gjumi.
Banesat janë te ndertuara me cilesi shumë te lartë
Banesat posedojn lift (Ashensorë)
Banesat posedojn rezervar uj 24/or
Banesat posedojn parking te hapur me mundesi blerje dhe parkingë nenë toksorë me qmim te volitshemë .
Andaj ju qe deshironi te keni ne posedim nje banes te re e bukur ne vendim me turistik ne KOSOV në BANJË TË PEJES ja mundesija per ju
Mundesija e pageses me marveshje
Qmimi varjonë nga kati
Qmimet jon me marveshje me super qmime .
Andaj mos hezitoni ejani e shikoni vet dotë bindeni ne cilesin dhe te gjitha kushtet qe ofron ky objekt banesor .
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »