SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen KALABRIA (EMSHIR)Çmimi :€180
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
ID e produktit :
164914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne lagjen KALABRIA (EMSHIR)Çmimi :€180 Përshkrimi kati.8 banesat e nartelit Banesa ka siperfaqe prej 50 m2, nje dhome te fjetjes, sallonin, kuzhinen ,banjon dhe ballkon.

Banesa eshte teresisht e mobiluar

Vetem Viber
Informata rreth publikuesit
afrim
0038649840105
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »