SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne Dardani (sante)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
164917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Sante (permbi Albi market )
Siperfaqe 61m2
Kati 4
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon
-> Kuzhine
-> Dhome gjumi
-> Banjo
-> Ballkon
Cmimi 200€
E-0413
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »