SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trulli ne shtëpi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
ID e produktit :
164923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trulli me një shtepi , ka 2 ari dhe eshte ne qender te qytetit shtepia gjindet ne rrugën e kekut afer shkollave te mesme , mirpresim blerës serioz .Qmim sipas marrveshjes dhe i volitshemFaleminderit Nr 045210438

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pajtim
Brovinë
045210438
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »