SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera në Rrugën B
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
164927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa dy dhomeshe gjendet te banesat e ROYAL -it, e mobiliar. Ngrohja nga Elkosi, banesa gjendet ne katin e katert(4).
Nuk vlen per student, paraprakishte duhet te behet kontrat per 1vit ose më shumë. Pagesat e termokosit, rrymes, ujit dhe mirembajtjen e baneses duhet te paguaj marrsi i baneses. Pagesa e baneses është minimum 250€.
Informata rreth publikuesit
Leo Agency
Prishtinë
+37745333350
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »