SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FTESË PËR OFERTË : TOKË PËR NDËRTIM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
ID e produktit :
164936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leo Agency fton të gjithë pronarët apo grupe pronaresh
që duan të dhënë tokën e tyre për ndërtim të objekteve
banesore-afariste ti dergojnë ofertat në mënyr që të jau prezentojm partnereve tanë të ndërtimit të dhenat mundë t'i dërgoni në numrat kontaktues
apo ne email.

Lokacionet: Prishtinë dhe Fush kosovë

Kushtet:
1. Sipërfaqe mbi 20 ARI.
2. Lagjet: Aktash, L.Muhaxhereve, Bregu Diellit,
Mati 1 (afër rrugës B dhe Rr.Enver Maloku) dhe Arbëri.
3. Përqindja e kërkuar për kompenzim të jetë e arsyeshme.
4. Të mos ketë probleme pronësore.
PARTNERËT TANË TË NDËRTIMIT JANË
KOMPANIT MË TË MËDHA NË VENDIN TONË

Për më shumë informata:
044 81 13 38 [+Viber]
045 33 33 50 [+Viber]
Leoagjension@gmail.com

Me Rrespekt,

Leo Agency
Informata rreth publikuesit
Leo Agency
Prishtinë
+37745333350
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »