SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 119.23 m2 ne Rr. Adnan Shyti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:38
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
119 m²
Ekstra :
Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne rr. Adnan Shyti

Banesa eshte me sip. 119.23 m2,
Banesa permban:
-Holli Hyres (qe i lidhe te gjitha kthinat)
-Sallonin me kuzhine,
-Tri dhoma t'gjumit,
-Banjon,
-Wc,
-Depon, dhe
-Ballkonin (qe ka dalje nga salloni dhe dhoma e prindve)

Nr. kontaktues:
+377 (0) 44 / 176 176 - Viber
Informata rreth publikuesit
ximi
Vushtrri
044176176
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »