SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne " DIJARI RESIDENCE "
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:29
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Filloj shitja e banesave te sapo filluara ne parcelen te ish-Pishina Delfini ne " Dijari Residence "

Kompleksi do te permbaj 8 blloqe banimi

Tani do ua prezantojme tipet e banesave:

Blloku A1, A2, A3, A4, A5 dhe A6 do ti ket keto lloje banesash:
Tipi-1. 98.86 m2
Tipi-2. 87.68 m2
Tipi-3. 108.48 m2
Tipi-4. 89.86 m2

Blloku B1 dhe B2 do ti ket keto lloje banesash:
Tipi-1. 92.85 m2
Tipi-2. 89.38 m2
Tipi-3. 112.21 m2
Tipi-4. 67.84 m2
Informata rreth publikuesit
ximi
Vushtrri
044176176
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »