SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne objektin P+2 --- Dijari Residence
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne objektin P+2 --- Dijari Residence

Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe shume funksionale.
Ka nje siperfaqe prej 90.94 m2
Gjendet ne katin 2 te banimit.

Kontaktoni ne n. tel:
+377 (0) 44 176 176 - VIBER
Informata rreth publikuesit
ximi
Vushtrri
044176176
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »