SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BLEJ BANES NE ULPIAN
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
164965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA DUHET TI KETE SE PAKU 60M2 ,SALLON ME KUZHIN DHE DY DHOMA GJUMI,DHE KATI JO ME I LARTE SE I TRETI.
PER ME SHUM NE KONTAKTONI:

AGJENCIONI BIG APPLE
044-799-407 (VIBER)
PATUNDSHMERI BIG APPLE NE FACEBOOK
OSE NA VIZITONI NE ZYREN TONE NE LAGJEN ULPIANA PRAPA ALEANCES
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »