SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohej banesen me qera 100m2
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '17
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
164973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lagjen Mati 1 ,me hapsir 100m2.Perbehet nga 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin ,ballkon .Eshte gjysem e mobiluar qe don tè thot ka kuzhin te kompletuar,makin per larjen e rrobav,dy rregalla,tavolin ndeje ,si dhe komoden se bashku me tv.Kati i 5 .Ndertim i ri (kompleksi Princesha )

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dafina
Pristina
Viber +37745437060 si dhe 049660237
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »