SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Rrugen B
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
164974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne rrugen afer maxit 24 ,banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe posedon:

-- sallon me kuzhine
-- dy dhoma gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor
Cmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
A-Plus
Prishtinë
044 666 074
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »