SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Banesa 60m² ne Fushë Kosovë | M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:06
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
164979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 60m², Fushë Kosovë, afer shkolles "Mihail Grameno".
Renditja: Sallon me kuzhinë, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo, shpajz dhe ballkon. Dy ashensor ne dispozicion.
Hapsir te gjelber dhe parking per 130 vetura për-rreth gjithe objektit si dhe kopshtin e femijeve perball.
Kontrata e shitë-blerjes përmes noterit.
Objekti i gatshem per banim dhe funsional ne tersi nga 20.07.2017
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grand Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »