SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|- Shitet banesa 59,5 m2, Prishtine-CIMA CONSTRUCITON
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:51
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
164980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për #SHITJE banesa tek CIMA CONSTRUCTION, Prishtinë - MAT 1.
__
Tipi i baneses:

• 59.5 m² (Kati 6)

__
Kompleksi "Cima Construction"- Prishtinë, MAT 1, është i ndërtuar sipas standardeve me të avancuara Europiane, një kompleks që rrezaton ngrohtësi dhe elegancë, është i përshtashëm për personat me shije, stile dhe nevoja te ndryshme të jetës.
__
• Banesa 59.5 m² në katin 7 (shtatë), ndahen në: sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, korridor, terasë, dysheme me parket.
__
Çmimi:
Me marrëveshje.
__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

Facebook: web.facebook.com/pema.patundshmeri/posts/692190560980882 
__
Pema Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »