SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|-Shitet banesa 84.6 m² ne Prishtine-CIMA CONSTRUCTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:01
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
164981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për #SHITJE banesa tek CIMA CONSTRUCTION, Prishtinë - MAT 1.
__
Tipi e baneses:

• 84.6 m² (kati 8)
__
Kompleksi "Cima Construction"- Prishtinë, MAT 1, është i ndërtuar sipas standardeve me të avancuara Europiane, një kompleks që rrezaton ngrohtësi dhe elegancë, është i përshtashëm për personat me shije, stile dhe nevoja te ndryshme të jetës.
__
• Banesa 84.6 m² në katin e 8 (tetë) ndahet në: sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi, banjo, wc ndaras, terasë ku ofron një pamje shumë të mirë, depo, dysheme me parket.
__
Çmimi:
Me marrëveshje.
__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

Facebook: web.facebook.com/pema.patundshmeri/posts/692190560980882 
__
Pema Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »