SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 100m2 me qira në Aktash.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
3
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
164988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Aktash përballë sallës 1 Tetori, afër Viva Fresh.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe ndodhet në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 WC
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »