SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Sllovenia Sport-i
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
164989
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoj banese me qira te Sllovenia Sport - Albi Market
eshte e mobiluar e gjitha,
65m2,

Banesa posedon:
- 1 dhome gjumi
- 1 sallon me kuzhine
- 1 ballkon
- 1 koridor
- 1 banjo

Qmim 300 euro

Per Informata rreth kesaj banese dhe te tjerave na kontaktoni ne tel.: Viber ose WhatsApp
045 641 794
🌐 bit.ly/2htS4cY 
Informata rreth publikuesit
Smart Realestate
Prishtinë
049124677
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »