SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË në Aktash të OSBE-ja përballë sallës 1 Tetori 100m²
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
164991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA me Qira në Aktash te OSBE-ja përballë sallës 1 Tetori afër Viva Fresh, Rr. Abdyl Frashëri. Kati i 3-të. Sipërfaqja (100m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhine dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- 2 WC

- Depo

- Ballkon

E mobiluar

- Çmimi 300 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »