SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Lagjen Kalabria
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
164992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Lagjen Kalabria(Emshir) ne kompleksin banesor Lesna. Gjindet ne katin e 2 dhe ka kete renditje :
Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Leshohet vetem per familjar.

044 240 230, 049 409 406(viber)
Informata rreth publikuesit
IMPERIAL
Prishtinë
044240230
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »