SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë Duplex 161.3m2 me qira në Pejton.
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
161 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
164993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë Duplex 161.3m2 me qira në Pejton.
Banesa gjendet në lagjen Pejton, në kompleksin PRIME Group, ka një investim luksoz, ngrohje qëndrore me qytet (Termokos), ujë 24/7, Garazhë, Parking rrugorë dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Terasë
1. Garazhë

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, hyrja 170, nr.2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »