SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Dardani te Parku 200 euro me Termokos
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
164995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Dardani te Parku 200E.

Leshohet banesa me qera ne Dardani te Parku ose afer Restaurant Dubrovniku.
Banesa eshte e madhe 50m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina ndaras
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon.
Banesa gjendet ne katin e 9 mirepo lifti funksionon 24h.
Banesa posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
Qmimi:200 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »