SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Bregun e Diellit, Prishtinë | M1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
165003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne Prishtinë, lagjen Bregu i Diellit te banesat e Ontexit, afer shkolles "Ismail Qemajli", kati i V-të.
Renditja: Sallon te madh, kuzhinë kuzhine me trapezari, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo.
Banesa eshte ndertim i vjeter e mobiluar komplet
Banesa ka ngrohje qendrore nga termokosi, Kondicioner Ajri dhe hapsir parkingu per vetur
Çmimi: 250€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »