SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 105.5m2 : Paguaj 34,604 € dhe pjesën tjetër me rata deri 24 Muaj, përmes Kompanisë, pa Bankë.
Çmimi :
€34,604.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:52
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pishinë, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
165016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofertë për banesën 105.5m2 : Paguaj 34,604 € dhe pjesën tjetër me rata deri 24 Muaj, përmes Kompanisë, pa Bankë.

Permbajtja:
Qendrim ditor me Kuzhinë + Dhoma e fjetjes per prindër me banjo + Dhoma e fjetjes per femijë + Dhoma tjetër e fjetjes për femijë + Koridori + Banjo + Depo
Lokacioni gjindet në Lagjen Mati 1 - Rr. Enver Maloku

#Risi: Foto Ilustrim e pamjeve të salloneve me xham të plotë (sistem i hapur) në menyre vertikale dhe horizontale nga betoni ne beton + ballkonet komplet xham rolet (hapje-mbyllje, 4 stinët)
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »