SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoi Banesen me Qira Breg Diellit .
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
165017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoi Banesen me Qira Te Bregu i Diellit afer Ambulantes Kati i 1 , ka kete Renditje 1 Dhome Te gjumit Sallon Kuzhine , si dhe Banjo . Qmimi 250 Euro . Nr 045-951-477

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gela
Prishtinë
045951477
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »