SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN TE VAREZAT E KAKARIQIT KATI 3. ME SUPER QMIM PER VETEM 37mij Euro
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN TE VARREZAT E KAKARIQIT kati 3.
Shesim Banesen 60m2 ne katin -3-
Banesa ndodhet te hekurudha {varrezat e kakariqit}
Banesa esht komplet e mobiluar
Banesa esht komplet e renovuar
Banesa posedon dukumentacjon kompletuar
Banesa posedon FLET POSEDUSE
Banesa perkthehet mbrenda disa Min te noteri ne Peje .
Banesa posedon dhe podrum dhe parking per vetur
Banesa ka nje pamje shum bukur dhe qetsi maksimale
Banesa ka afer te gjitha si prsh SHKOLLAT.QERDHET, AMBULLANTET DYQANET,MARKETET,me nje fajl te gjitha gjerat elementare qe i nevojiten nje familje .
RENDITJA E BANESES
1 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo
1 koridor
1 ballkon {teras}
1 podrum .
1 parking
banesa nodhet komplet e mobiluar dhe ka nje super qmim komplet e mobiluar shitet per vetem 37mij euro
ka mundesi te blihet edhe pa mobile .
Andaj ju qe deshironi nje super Banes ne nje vend tej te bukur ja mundesija per ju ju mir presim .
------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Home Vip-a
Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »