SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 58m2 te sllovenia sporti ! Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
165024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me Qira menjehere Banesa me Qira ne Qender te Prishtines prapa Teatrit Kombetar ne Katin e 3-te. Banesa posedon 1 Dhome Gjumi 1 Dhome dhe Kuzhine se bashku, 1 Korridor,Banjo dhe Ballkon. Banesa eshte teresisht e Mobiluar. Posedon Ashensor I cili punon 24 Ore dhe ka dere te Blinduar. Posedon Nxemjen Qendrore Individuale me Rryme. Cmimki eshte 250 Euro (I Panegociuar) Për informata
049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »