SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
165043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia në 4 Ari me rreth 360m² të banuara.
Shtëpia dy kate posedon këtë renditje:
Kati i parë: Sallon me hapësirë 110m² , kuzhinë, një kuzhinë verore, një banjo dhe një garazhë.
Kati i dytë: Pesë dhoma , një banjo dhe tre ballkona.
Shtëpia gjendet në Lagjen “Dardania I”.
Çmimi i shtëpisë është 105.000€
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »