SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt në shitje
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:48
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
165045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet objekti tre kate me rreth 450m² mekëtë renditje:
Kati i parë : një sallë me hapsirë të gjërë,një dhomë,një shpajzë dhe dy banjo.
Kati i dytë : një zyre, një sallë me hapsirë të gjërë,një kuzhinë,një shpajzë dhe një banjo.
Kati i tret nënkulem me hapsirë prej 170m².
Objekti gjendet në Lagjen "Dardania I".
Çmimi i objektit është 115.000
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »