SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Aktash te salla 1 tetori
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
165047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen me qera:
Banesa gjindet te OSBE, perball Salles 1 Tetori(mbi menzen e studenteve) dhe eshte 100 m2, e mobiluar ne katin e trete.
Banesa ka:
-dy dhoma fjetje dhe sallon me kuzhine,
-2 wc ,1 banj, 1 ,shpajz dhe ballkon.
Banesa leshohet per familjar.

Nr.kontaktues: 049 70 71 49
Viber: 049 70 71 49
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »