SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne mat 1
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
165048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne mat 1 afer super ViVe's Banesa gjindet ne katin e katert dhe ka ket renditjeSallon me kuzhinDhom gjumiKoridorBanjoBallkonNr kontaktues 045905717Nr Viber 044452486

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »