SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 108m2 kati 3 te Narteli ne Kalabri
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:48
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
165062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomeshe 108m2 ne katin e 3-te ndertim i Nartelit ne Kalabri. Banesa ka uje 24 ore, hapesira me gjelbrim, këndin e lojrave për fëmije, parking të jashtëm si dhe garazha nëntoksore. Banesa ka kete renditje;
- qendrim ditor
- kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- shpajz
- 2 ballkon
- koridor
- depo
-garazh
Qmimi eshte 750 euro per m2.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »